Športové časopisy

Internetový časopis o silovom a objemovom tréningu, strave, výživových doplnkoch a dopingu.

http://www.biomag.sk/

Informácie o značke Ferrari, o jej úspechoch i neúspechoch v motoršporte, o jej pôsobení vo formule 1 a Fia GT. Novinky a správy zo sveta rýchlych kolies F1. Na stránke nájdete klub, e-shop a veľa ďalšieho.

http://www.forzaferrari.sk/

Stránka z oblasti posilňovania a športu. Veľký zásobník článkov o posilňovaní, športe, joge, pilatese, diétach a strave.

http://zaciatocnici.sk/

Spravodajstvo z oblasti športu. Články o dianí v hokeji, futbale, motoristických športoch a atletike. Rozhovory so športovcami.

http://sportky.topky.sk/

Korčuliarsky magazín, ktorý prináša správy a zaujímavosti z domova aj zo sveta. Užitočné rady, návody a pomoc pri problémoch s korčuľami či s korčuľovaním. Prehľad inline pretekov, galéria a fórum.

http://www.korculiar.sk/

Známe slovenské a české online denníky a časopisy.

http://denniky-casopisy-noviny.php5.sk/

Čas je poklad, ktorý sa nachádza len v tomto živote. Niet ho ani v pekle, ani v nebi. V pekle odsúdenci nariekajú: Oh, si daretur hora. Oh, kiež by mi bola darovaná hodina.

http://sexpredmanzelstvom.ic.cz/

Na stránke sa nachádzajú športové analýzy, zaujímavosti a články o športe - futbal hokej, tenis, basketbal, volejbal, atletika, cyklistika, hádzaná, snooker.

http://sportoveanalyzy.moxo.cz/

Bleskové športové správy a informácie o športovcoch a ich živote. Futbal, hokej, tenis, Formula 1, Tour de France a ďalšie športy.

http://www.sportovespravy.com/

Denní tisk, zprávy, novinky, časopisy: Auto - Moto, Sport, IT, Věda, Technika, Bulvár, Sport, Zábava, Pro muže i ženy.

http://deniky-casopisy-noviny.php5.cz/

Televízny program LIVE prenosov. Streamy zápasov a výsledky LIVE. Zaujímavé články zo sveta športu.

http://sportsintv.sk/

Magazin o zbraniach a strelive od slovenskych autorov. Pravidelne nove clanky.

http://www.gunmagazin.sk/

Základem zdravého těla a mysli je nejen správná výživa, ale i dostatečný pohyb. Pokud vám není lhostejné, jak vypadáte, nabízí se vám možnost sledovat zajímavé tipy na cvičení. Pravidelná porce novinek vás zahrne informacemi o sportu.

http://powerlift.cz/

Lovecký blog plný zaujímavých a originálnych článkov o slovenskom poľovníctve, testy a recenzie loveckého vybavenia, príbehy z lesa, poľovnícke fotky, poľovnícke videá, rady ohľadom legislatívy a mnoho ďalšieho nájdete na poľovníckom blogu hunting.sk

http://www.hunting.sk/

Slovenský portál o svetovej cestnej cyklistike.

http://cyklonews.sk/