Športové akcie

Paintball Team Cobra a Paintball Klub Valdek - kompletné zaistenie paintballových akcií.

http://www.paintballcobra.cz/

Obuv Graninge – extrémne odolná obuv pre všetky outdoor aktivity, turistiku, lyžovanie, treking, cyklistiku, fitnes, tenis, rybolov, rybárstvo, poľovníctvo, pracovné využitie, ale aj do spoločnosti. Švédska kvalita s tradíciou od roku 1951.

http://www.graninge.sk/

Činnosť Atletického klubu Michalovce a podujatia, ktoré organizuje Podvihorlatský maratón, Inline maratón, Michalovská hodinovka, Matičný beh, Oblastná bežecká liga.

http://www.acmichalovce.sk/

MSH štúdio sa zaoberá natáčaním rôznych akcii, expedícii, prírodou a všetkého čo vás zaujíma. Filmová tvorba, video reklamy spoty – upútavky, záznamy z expedícii, tuningových zrazov, pretekov psích záprahov, bikerských pretekov atd.

http://www.mshstudio.sk/

Online predaj snowboard a skate vybavenia. Ponúkame široký výber kvalitného a značkového tovaru. U nás nájdete všetko, čo k snowboardingu patrí.

http://www.skatebar.cz/

Events Studio Liptov s.r.o. - spoločnosť zaoberajúca sa organizovaním eventov všetkých druhov. Našim klientom ponúkame kompletné technické, materiálne a personálne zabezpečenie akcií, firemných hier, kultúrnych a spoločenských podujatí, či promo akcií.

http://www.esl.sk/

Klub organizuje Laser-Tagové podujatia pre verejnosť aj uzavreté kolektívy - firemné hry, akcie pre tímy a kluby. Ide o šport, pri ktorom zažijete adrenalín a napätie. Skúsite niečo nové, hlavne sa však výborne zabavíte kdekoľvek v SR, alebo ČR.

http://www.lasertag.sk/
Top 1x

Trénujeme box, thajský box, kickbox, mma, freefight, streetfight, escrima/kali, jiu jitsu, wing tsun, wing chun, krav maga, ground fight, strelné zbrane a sebaobranu.

http://www.workout.sk/

Vlastné ubytovacie zariadenie v Terchovej Malá Fatra a v Podhájskej, kde je termálna voda.

http://www.terchovavratna.sk/

Aktuality, novinky, podujatia, preteky a súťaže so sveta snowboardingu. Infoweb nie len pre uznávačov tohto športu.

http://www.sas-snowboarding.sk/

Výsledky, tabuľky, štatistiky a diskusie z Bratislavskej hokejbalovej ligy.

http://bahbl.estranky.sk/

Športový klub 1. dart club Brezno je dobrovoľným združením občanov, ktorí sa zaujímajú práve o organizovanie rôznych šípkarskych a stolno-futbalových podujatí, ako aj osvetou týchto zaujímavých hier a samozrejme s činnosťami súvisiacimi s ich zabezpečením.

http://www.1dartclub.sk/

Slovensko je malá krajina, no vo svete hokeja má čo ukázať celému svetu. Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2011 v Bratislave a Košiciach usporiada krajina žijúca hokejom pre celý hokejový svet.

http://hokej.biz/

Stránka je určená pre modelárov, ktorí sa nachádzajú v okolí Spiša.

http://rcsnv.tym.sk/

Organizujeme teambuildingové aktivity - zaujímavé lokality a netradičný program zameraný na rozvoj týmu.

http://zazitkovyteambuilding.sk/