Pneuservisy

Služby autoservisu a pneuservisu pre majiteľov osobných, úžitkových a VAN vozidiel. Predaj diskov, pneumatík, náhradných dielov a príslušenstva. Čistenie klimatizácie ozónom.

http://www.ampservis.sk/

Autoservis, pneuservis, ručné čistenie vozidiel, predaj náhradných dielov a príslušenstva.

http://www.4servis.eu/

Pneumatiky AEOLUS, WINDPOWER, VOLTYRE, KAMA, CORDIANT, TYREX, SEHA, OZKA, PIRELLI, FIRESTONE, BRIDGESTONE, MITAS, MATADOR, INSA-TURBO, TOYO.

http://www.baltyre.com/sk/o-spolocnosti

Kompletná databáza automoto firiem s podrobným vyhľadávaním podľa služieb. Porovnávajte, hodnoťte a vyskúšajte užitočné online aplikácie: Online Pneuservis, Online Autoservis, Online Pripomienka, Online Autoškola. Výpočet ceny a jednoduché objednanie

http://www.abcauto.sk/

Auto moto pneuservis v centru Ústí nad Labem.

http://www.pneuservis-usti.cz/

Predajca originálnych motorových olejov pochádzajúcich priamo z oficiálnej distribúcie. Možný odber v Bratislave ihneď, ponúkame aj olejové, palivové, kabínové a vzduchové filtre. Olej Vám môžeme na počkanie vymeniť. Pohodlné parkovanie.

http://www.olejmajster.sk/

Hľadáte pneumatiky, hliníkové alebo oceľové disky, puklice, prípadne snehové reťaze? Ponúkame pneuservis, diagnostiku kolies, plnenie a dezinfekcie auto klimatizácie, meranie a nastavenie geometrie kolies, oprava čelného skla a poistenie pneumatík.

http://www.asteel.sk/

Sme rodinný autoservis a pneuservis poskytujúci kvalitné služby za výborné ceny. Predávame autodiely, pneumatiky, olej a autosklo za výborné ceny. Sprostredkujeme prepis áut, STK, EK, KO a autokozmetické služby.

http://qvcars.sk/

Ponúkame opravu a servis autochladičov všetkých druhov. Autochladiče na nákladné automobily, ťahače, polnohospodárske stroje, bágre, stavebné stroje a iné. Opravujeme autochladiče z mosadze, medi, hliníka, plastov a ich kombinácie.

http://www.auto-chladice.sk/

Svetservisov.sk - portál s autoservismi, pneuservismi, odťahovkami a stanicami TK/EK.

http://www.svetservisov.sk/

Lakovanie vozidiel, klampiarske práce, mechanické práce, diagnostika, opravy a čistenie klimatizácie, pneuservis, autosklo, leštenie karosérie, čistenie turba.

http://www.serviscar.sk/

Autoservis, pneuservis, klampiarske práce, lakovnicke práce, odtahova sluzba

http://www.autoserviserik.szm.com/

Pneuservis v Ivánke pri Dunaji je tým pravým miestom, kde zakúpite všetko od kvalitných pneumatík až po hliníkové disky . Okrem predaja kvalitných pneumatík poskytuje aj komplexný autoservis s prvotriednymi službami. Pneumatiky si môžete objednať aj z pohodlia domova cez internetový obchod pneumatiky.sk

http://www.pneuservis.sk/

Testovacia linka osobných vozidiel a dodávok. Testovanie tlmičov podľa troch metód: EUSAMA, Merný útlm a Minimálny fázový posun. AKCIA - cena bez DPH komplet so zľavou 20% s montážou a dodávkou zdarma v SR: 11.990.- €

http://www.brzdovka.eu/