Športové potreby

Jetsport Chairman s.r.o. - športový tovar

Veľkoobchod a malobchod so športovým tovarom

http://www.jetsport.sk/

Jan Leks - trampolíny, predaj trampolín

Predaj trampolín s možnosťou vyskúšania pred zakúpením a montážou u zákazníka. Trampolíny vrátane ochranných sietí. Dobrý pomer ceny a kvality.

http://www.trampoliny.estranky.cz/

HokejMarket.sk - hokejová výstroj

Hokejová výstroj pre vrcholových a rekreačných športovcov. Brankárska výstroj, hokejové chrániče, hokejové potreby, chrániče na hokejbal a in line hokej.

http://www.hokejova-vystroj.sk/

ProHockeyShop - hokejové potreby, hokejová výstroj, potreby pre hokej

Obchod s potrebami pre hokej. Korčule, helmy, rukavice, hokejky, chrániče, nohavice, tašky. Servis, brúsenie korčúľ, oprava kompozitných hokejok a shaftov. Hokejové potreby, hokejová výstroj, potreby pre hokej aj značiek Nike Bauer, CCM, RBK, TPS.

http://www.prohockeyshop.sk/

Poháre obchod - športové poháre, medaile, kokardy, trofeje

Výroba a predaj športových pohárov rôzných veľkostí, sošiek, plakiet, vlajočiek, kokard, trofejí, medailí a diplomov pre akékoľvek športy a záujmové činnosti. Internetový a kamenný obchod, množstevné zľavy pre stálych zákazníkov. Po celej SR.

http://www.pohary.com/

Snowboard shop

Snowboard e-shop špecializujúci sa na predaj snowboardových kompletov a setov. Okrem toho ponuka aj topánok pre snowboard, viazanie, helem a snowboard bagov.

http://www.snowboard-shop.cz/

LupoSport.sk - veľkoobchod so športovým tovarom

Exkluzívny dovozca športových značiek pre Slovenko. Salice, Italbastoni, Mosconi, Sommap, Yasaka, Limar, Gumotex, Polednik, Botas, Lion a Mutant.

http://www.luposport.sk/

Sport-outdoor.sk - horolezecké a turistické vybavenie

Outdoorový e-shop so špičkovým horolezeckým a turistickým vybavením. Priamy dovoz viacerých exkluzívnych značiek ako Petzl, Kong, Salewa a Tendon.

http://www.sport-outdoor.sk/

Skatehouse.cz - skateshop

Obchod, kde nájdete veľké množstvo oblečenia a doplnkov na voľný čas.

http://www.skatehouse.cz/

Doplnky-usa.sk - fit doplnky pre kulturistiku

Kvalitné a overené doplnky výživy pre formovanie vašej postavy pri diétach alebo pri naberaní čistej kvalitnej svalovej hmoty. E-shop a informácie o produktoch, výhodné ceny a akcie. Doplnky výživy pre rekreačných a športových kulturistov.

http://www.doplnky-usa.sk/