Pneumatiky

Lacné pneumatiky Barum, Bridgestone, Continental, Dayton, Dunlop, Firestone, Goodyear, Kumho, Matador, Michelin, Pirelli, Sava.

http://www.e-pneus.cz/

Pneueshop.sk je veľkoobchod a internetový obchod s pneumatikami rôznych svetových značiek. Internetový obchod Pneueshop.sk je dovozcom a distributérom pneumatík Matador, Marangoni, Debica, Fulda, Sava, Bridgestone, Firestone, Dayton, Kleber, Michelin.

http://www.pneueshop.sk/

Pneumatiky letné, pneumatiky zimné, plechové a hliníkové disky, rozširovacie podložky, bezpečnostné skrutky a bazár. Doprava zdarma. Letné a zimné pneumatiky pre osobné auto, off road a úžitkové auto.

http://www.pneumatiky.sk/

Pneuservis - predaj pneumatík, ťažné zariadenia predaj a montáž, prídavné svetlomety Hella, cúvacie senzory, denné svietenie a čistenie interiérov.

http://www.tazar.sk/

Pneuservis a rýchloservis osobných automobilov (kompletné pneuservisné služby, výmena olejov, filtrov, oprava predných a zadných náprav, oprava výfukových systémov, výmena a oprava brzdového systému), ručné čistenie interiérov, predaj a sezónne uskladnenie pneumatík.

http://www.kabepneu.sk/

E-shop PneuOk.cz ponúka široký výber pneumatík popredných výrobcov. Široký sortiment pneu s možnosťou on-line objednávky za lacné ceny. Predaj pneu pre osobné, motorky, offroad 4x4 a dodávkové autá.

http://www.pneuok.cz/

Slovenský internetový obchod a zásielkový predaj. Ponúkame svetové značky pneumatík Dunlop, Goodyear, Michelin, Matador a iné, široký sortiment hliníkových a plechových diskov. Veľký výber, zaujímavé ceny, expresné dodávky. Doprava zdarma po celej SR.

http://www.pneudom.sk/

Internetový obchod s pneumatikami, predávame - zimné a letné osobné, letná a zimná dodávkové C, pneu nákladná, offroad 4x4, moto, poľnohospodárske agro, špeciálne, disky, kolesá, komplety, doprava zdarma.

http://pneu.extralevne-pneu.cz/

Predaj letných a zimných pneu, hliníkové disky, puklice, autosedačky. Obrovský výber a doprava zdarma.

http://www.preauto.sk/

Predaj a servis pneumatík a diskov a 24 hodinový pneuservis. Ručné umytie a čistenie interiérov vozidiel.

http://www.pneumatti.sk/

Elektronický obchod s lacnými letnými a zimnými pneumatikami, hlinikovými a plechovými diskami. Výhodné ceny a pohodlný nákup. Doprava vždy zadarmo.

http://www.i-pneumatiky.sk/
Top 1x

Spoľahlivý predajca pneumatík za nízke ceny. Objednávky online alebo telefonicky. Pneumatiky a disky skladom.

http://pneumatikyexpres.sk/

Viac ako 16 ročné skúsenosti a informácie o pneumatikách. Prezúvame a uschovávame aj motocykle. Defekt opravíme najlepším možným spôsobom.

http://www.igama.sk/

Komplexné služby v oblasti predaja pneumatík a pneuservisných služieb. Naša spoločnosť je partnerom spoločnosti Mikona s.r.o., ktorá patrí medzi najväčšie pneumatikárske firmy v strednej Európe. Sme zmluvnými partnermi všetkých renomovaných značiek.

http://www.profitpneu.sk/

Ponuka 13-ich výrobcov pneumatík - Barum, Bridgestone, Continental, Debica, Dunlop, Falken, Firestone, Hankook, Kleber, Kormoran, Matador, Sava a Sportiva na jednom mieste. Jednoduché nakupovanie z pohodlia domova.

http://www.pneumatikylacne.sk/