Športové kurzy

Stránky klubu potápačov Ostriež v Ružomberku.

http://www.ostriez.sk/

Jazdecký klub sa zaoberá výučbou jazdenia na koni pre mladých ľudí, ale aj pre všetkých záujemcov o anglické jazdenie.

http://www.elzorro.sk/

Tenis, tenisová škola, kurzy, tenisweekendy pre deti aj dospelých, ubytovanie, volný čas, grilovanie, pobyt v prírode, športové dni, firemné akcie, firemné zrazy, maturitné stretnutia, vodné športy, vodné skútre, yachting, windsurfing, paintball.

http://arealviktoria.szm.com/

Naša škola šmyku vás naučí ovládať svoje vozidlo ak nastanú krízové situácie alebo sťažené klimatické podmienky, s ktorými sa môžete kedykoľvek na cestách stretnúť.

http://www.maxcars.sk/

Tenisová škola, tréningy, kurzy, výuka. Pre deti aj dospelých, pre amatérov aj profesionálnych tenistov.

http://www.tenisova-skola.sk/

Asociácia SCUTUM-GSA (SGSA) - odborné poradenské a metodické služby, vzdelávacie kurzy a výcviky pre organizácie a jednotlivcov. Semináre, spoločenské a vzdelávacie aktivity, kultúrne podujatia, športové a súťažné aktivity, kultúrne, spoločenské a výcvikové akcie.

http://www.scutum-gsa.eu/

Kung fu Slovensko - Lo Man Kam Wing Chun.

http://www.wingchun.sk/

Pressburg Water Polo team je moderný športový klub zameraný na vodné pólo, plávanie a plavecké kurzy pre deti a mládež.

http://pwpt.sk/

Klub KŠP Fin´s Team Ba vznikol v roku 2011. Jej zakladateľom je Mgr. Tomáš Horváth. Naším hlavným poslaním je poskytnúť kvalitné a komplexné služby v oblasti trénovania, kurzy plávania pre deti, kurzy plávania pre dospelých, plávanie s plutvami, individuálne kurzy a iné.. Spolupracujeme s odborníkmi vo svojej oblasti, aktívnymi športovcami, študovanými alebo bývalými športovcami. Hovoria za Nás výsledky a naši klienti.

http://finsteam.sk/

Natipuj - program, ktorý Vám natipuje futbalové zápasy. Program Natipuj je určený pre priaznivcov tipovania futbalových zápasov. Na základe unikátneho matematicko-štatistického algoritmu vie predpovedať pravdepodobnosť výhry - remízy - prehry.

http://www.natipuj.eu/

Spájame ľudí, ktorí hľadajú zdravie, wellness a chcú objaviť čaro a blahodarné účinky nordic walkingu. Organizujeme kurzy s certifikovanými inštruktormi a poradenstvo v oblasti výživy.

http://www.nordic-walking-sport.sk/

Vítame Vás na stránke Školy čínskeho wushu. Naša škola Vám ponúka kurzy cvičenia Taiji quan (Taichi), ktoré je v súčasnej dobe populárne ako metóda cvičenia pre zdravie a relax.

http://www.taijiba.sk/

Najpremakanejšia Zumba - Bratislava Hodiny pod vedením certifikovaného inštruktora ZUMBA® fitness s platnými certifikátmi B1, B2, ZUMBA sentao (Zumba so stolickami).

http://www.zumba-baryll.com/

Tandemové zoskoky padákom.

http://www.tandemzoskok.com/